İnternet Ve Pazarlama Üzerine Keyifli Etkinlikler

e-fikrimÖncelikle 10 gün önce yapılan e-fikrim proje yarışması, aynı zamanda internetin önde gelen isimlerinin de katıldığı bir panele ev sahipliği yaptı. Moderatörlüğünü Burak Büyükdemir'in yaptığı panel çok keyifliydi ve yeni girişimciler için de çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Yeni e-fikrim'i merakla bekliyorum, bence ajandanızda mutlaka yer alması gereken üst düzey bir organizasyon. E-fikrim hakkındaki geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Web insanları kapalı buluşması15 Mayıs Perşembe günü, 19:00-21:00 saatleri arasında Kanyon Starbucks'ta gerçekleştirilecek olan "Web insanları kapalı buluşması" etkinliği, Botego kurucu ortağı Ekim Nazım Kaya tarafından organize ediliyor. Facebook'tan şu anki katılımcılara baktığımda çok keyifli internet ve pazarlama sohbetleri olacağı kesin. İkincisi düzenlenecek olan etkinliğin en ilgimi çeken yanı ise tanımının "kendini web'le tagleyen herkesi çağırabilirsiniz" olması. Kaçırılmaması gereken bu etkinlik ile ilgili geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


LikemindLikemind buluşmaları tüm dünyada ayda bir aynı gün içinde düzenlenen, yapıldığı yere ve katılımcılara göre içeriğinin farklılık gösterdiği ve gündemi o an kendiliğinden oluşan keyifli bir etkinlik. Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da yapılan Likemind buluşmalarının İstanbul'daki ayağını kaçırmamaya çalışıyorum. Likemind İstanbul buluşmasının içeriği "benzer zihinli pazarlama insanlarının aylık keyifli sohbeti" olarak geçiyor. Sabahın erken saatlerinde olmasına rağmen, gerçekten de söylendiği gibi keyifli ve güzel geçiyor. 16 Mayıs Cuma, sabah 08:30'da yapılacak İstanbul buluşması bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. Likemind Ankara buluşması ise 16 Mayıs Cuma, akşam 18:00'da düzenlenecek, detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Likemind Global
Likemind İstanbul Facebook Grubu
Likemind Ankara Facebook Grubu

0 yorum: